Personal Blog a Blogging Category Flat Bootstarp Responsive Website Template | Single :: w3layouts

İstanbul Petek Temizliği

Petek temizliğinde öncü firmalardan biri olan Kaban Tesisat, kullandığı teknoloji sayesinde kalıcı çözümler üretmektedir. Peteklerin üstü ısınmıyor, peteklerin altı ısınmıyor ya da bazı petekler ısınıp bazıları ısınmıyor fark etmez, Protesisat ile iletişime geçerseniz her türlü petek sorunuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Peteklerin Altı Isınmıyor

Kombiden gelen sıcak su peteklere aktarılır. Petekler, suyun ısısını dışarı yansıtarak ortamın ısınmasını sağlar. Su, petek içinde turunu tamamlayınca soğumuş olur ve ısınmak için kombiye geri döner. Bu olay kombi açık olduğu sürece devam eder. Boruların içindeki su kapalı bir ortamdadır. İstisnai durumlar dışında, dışardan su girmez veya dışarı su çıkmaz. Kapalı ortamdaki su zamanla kireçlenir. Kireç, borulara ve peteğe yapışır. Petek içinde suyun devir daimi sırasında aşınma meydana gelir. Aşınmanın etkisi ile balçık oluşur. Zamanla bu kireç ve balçık petek dibine çöker.

Peteklerin Üstü Isınmıyor

Radyatörler içinde hiç hava bulunmaz. Kombiden gelen su vardır. Bazı nedenlerden dolayı, peteklerin içine hava girebilmektedir. Peteğin içine giren hava, sudan daha hafif olduğu için peteğin üst kısımlarında birikir. Kombiden peteğe su geldiği zaman, peteğin üst kısmında hava bulunduğu için o kısımlara ulaşmaz. Bu nedenle peteklerin altı ısınıyor üstü ısınmıyor sorununu meydana getirir.

  • Zeynep: Çok memnun kaldım. İşlerini çok iyi ve temiz yaptılar. Ustalar çok nazik ve özenli. Kesinlikle öneririm.

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Zehra: iyi günler, kombimiz musluklara su gönderiyor fakat peteklere hiçbir şekilde ısıtma yapmıyor petekler için devreye girmiyor. sorun kombide mi peteklerde mi tesisatta mı bilmiyoruz.yeni ev olduğundan petekler ve tesisat yeni. sadece kombi önceki evden söktüğümüz kombiyi kullandık. 3 yıllık bi kombi ve 1 yıl kadar yeni ev yapılana kadar depoda bekledi. ne yapmamız gerekir?

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Rıdvan: Merhaba, İletişim numaralarınıza whatsapp üzerinden sorunumu anlattım. Ne zaman geri dönüş yapabilirsiniz.

    Merhabalar, ilgili numaranıza geri dönüş yapılmıştır. En kısa sürede sorununuzun çözülmesi dileğiyle. İyi günler dileriz.