Personal Blog a Blogging Category Flat Bootstarp Responsive Website Template | Single :: w3layouts

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin, Türkiye’nin tesisat lideri Protesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..

Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı olmadık zamanlarda meydana gelen bir tesisat sorunudur. Beklenmedik anda oluşması, içindeki atıkların önceden birikmeye başladığını göstermektedir. Lavabolar, çoğunlukla bizim attığımız yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır. Lavaboya atılan yabancı cisimler, özellikle dirsek kısımlarında birikmektedir. Atıkları lavaboya atmaya devam ettiğinizde, tıkanıklık olayı aniden ya da yavaş yavaş meydana gelir. Lavabodan su yavaş gidiyor olsa bile bu durum tıkanıklık sayılır. Lavabodan suyun yavaş gitmesine müdahale edilmezse bir süre sonra lavabodan su gitmiyor olacaktır.

Pimaş Aç (Kameralı Robotla Pimaş Açma)

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da şubeleri bulunan Protesisat, Türkiye’nin lider pimaş aç firmasıdır. Tadilat ortamı oluşmadan ve kırmadan pimaş açma konusunda 2004 yılından beri hizmet veren firmamız, servis kaydı oluşturduğunuz anda en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır.

Tıkanan Gider Borusu Nasıl Açılır? (Mutfak/Tuvalet/Banyo)

Su tesisatı ve gider tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kişi vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız ve bu sorunlar ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim. Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

  • Ersin Kırkaya: Merhabalar, evimizde ki mutfakta uzun süredir var olan bir su kaçağı var bunun için iletişime geçebilirmisiniz benimle.

    Merhabalar efendim. Vermiş olduğunuz mail adresi üzerinden sizinle iletişime geçeceğiz. Maillerinizi kontrol edin lütfen.

  • Muhammet Demir: Tuvalet ve banyomdan alt kata su kaçağı oluyor, lütfen yardımcı olun.

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Ertan Baykuş: Sabah kalktığımızda giderin tıkalı olduğunu ve taşmayı farkettik. Firmanızı internetten buldum. Gerçekten çok pratik ve sağlam bir hizmet aldık. Asıl sorun ana giderdeymis. Sorunun kaynağını vesaire güzelce anlattılar. Elemanlarıniza çok tesekkur ederiz. Bu salgın zamanında yardımımıza koştular. Allah razı olsun.

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Umut: Çok yardımsever ve işlerinde profosyonel insanlar.