Personal Blog a Blogging Category Flat Bootstarp Responsive Website Template | Single :: w3layouts

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Fiyatları

Kaban Tesisat firması, ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran, 14 yılı aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa’da şubeleri bulunan Türkiye’nin en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. 30 servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır?

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Sonra ki Aşama Nedir?

Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Protesisat su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

  • Mustafa Kaya: Merhabalar banyoma üst katdan şu damlamasi olmaktadır üst kat komşum banyosuna baktirdi kaçak tespiti üst katda çıkmadı şu kaçağı daha üst katlarda olabilir mi

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Emre Güldür: Alt komşunun tuvalet alanınin olduğu yerde kabarma var ve su kaçagi kaynaklı ben üst komsusuyum daha 6-7 ay önce tuvalet parkeleri yeniden sökülüp takıldı tamirattan geçti ancak halen alt komşu sorun olduğunu söylüyor . Benim üst daire boş kaç aydır ama dolu iken benim tuvalet tavanında da kabarma var.

    Merhabalar, destek için bir mail gönderildi. Mesaj kutunuzu kontrol ediniz lütfen. İletişim sayfamızda da bize ulaşabileceğiniz numaralarımız mevcut.

  • Emine: Teşekkürler yardımlarınız için. Çok memnun kaldık